Kontakt: +420 605 111 257
Chalupa
Užívejte volný čas aktivně
Beskydy nabízí pestré zázemí pro aktivní odpočinek. V zimním období jsou to lyžařská centra, v létě rozsáhlá síť tras pro turistiku a kola.

Volný čas v zimě

Lyžařské areály / bežecké trasy

Lyžařských areálů na Horní Bečvě je celkem sedm, různé obtížnosti, kde si přijde na své každý lyžař. Svahy jsou vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak i pro náročnější lyžaře. Vleky jsou navzájem pospojovány, proto si každý může vybrat kudy pojede.

U každého areálu jsou bezplatná parkoviště. Naleznete také občerstvení, půjčovny a skiservis. Tradičně probíhá pravidelné večerní lyžování, hlavně pro ty, kterým jejich zaneprázdněnost neumožňuje si zalyžovat v průběhu dne.

foto-01Lyžařský svah
foto-02Lyžařský svah


foto-03Pustevny
foto-04Běžkaři

Volný čas v létě

Přehrada / jízdy na koni / cykloturistika

Horní Bečva je ideálním místem pro výlety do širokého okolí Beskyd. Milovníci vody, rybolovu a dalšího sportovního vyžití mohou navštívit přehradní nádrž Horní Bečva, která se nachází 3 km východně od středu obce obce. V okolí je také dostatek krytých bazénů a aquaparků, welness a spa center.

Pro aktivní odpočinek můžete zvolit jízdu na kole po kvalitních cyklostezkách, pěší tůry po Beskydských vrších nebo jízdu na koni v nedalekých jezdeckých areálech.

foto-05Přehradní nádrž s možností koupání
foto-06Okolí Horní Bečvy


foto-07Cyklistika
foto-08Jezdecký areál
preloader preloader